بازگشت کمال و یک رقابت سه نفره جدید

کمال کامیابی نیا که به خاطر محرومیت بازی حذفی مقابل سپیدرود را از دست داده بود، در بازی حساس مقابل پدیده به ترکیب اصلی باز خواهد گشت.

بازگشت کمال و یک رقابت سه نفره جدید

با بازگشت کمال به ترکیب اصلی، احتمالا از بین نوراللهی، عالیشاه و نعمتی یک بازیکن باید روی نیمکت بنشیند. کمال کامیابی نیا که به خاطر محرومیت بازی حذفی مقابل سپیدرود را از دست داده بود، در بازی حساس مقابل پدیده به ترکیب اصلی باز خواهد گشت.

شماره 11 پرسپولیس که در تمرینات بدنسازی نیم فصل حضور مستمری داشت و در بازی های تدارکاتی هم هافبک دفاعی اصلی برانکو به حساب می آمد، مقابل پدیده در ترکیب اصلی بازی خواهد نمود تا نوراللهی بعد از یک مسابقه حضور در پست هافبک دفاعی به کناره های خط میانی برگردد. با این حال چنانچه برانکو بخواهد از مهاجم هموطنش در دیدار چهارشنبه در ترکیب اصلی استفاده کند، با وجود نیمکت نشینی قطعی بشار رسن، از بین عالیشاه، نوراللهی و نعمتی یک نفر باید روی نیمکت بنشیند و منتظر فرصتی برای خودنمایی در نیمه دوم به عنوان بازیکن تعویضی باشد.

از سوی دیگر چنانچه بودیمیر کار را از روی نیمکت آغاز کند احتمال استفاده از عالیشاه یا نعمتی در خط حمله وجود دارد و تا قبل از اضافه شدن ترابی، فرصت برای حضور دیگر بازیکنان در ترکیب اصلی هم مهیاست.

2 - 180

منبع: ایران ورزشی

به "بازگشت کمال و یک رقابت سه نفره جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت کمال و یک رقابت سه نفره جدید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید