شاهین طبع: رشته های دیگر به راحتی از بازیکنان دو رگه استفاده می نمایند اما بسکتبال نه

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران با اشاره به ضرورت استفاده از فرصت های مختلف برای تیم ملی گفت: بسکتبال نیز مانند دیگر رشته ها باید بتواند از همه فرصت هایش مثل بازیکنان دو رگه استفاده کند.

شاهین طبع: رشته های دیگر به راحتی از بازیکنان دو رگه استفاده می نمایند اما بسکتبال نه

به گزارش خبرنگاران، مهران شاهین طبع بعد از برد تیم ملی ایران برابر فیلیپین در نشست خبری اظهار کرد: بازی خوبی بود. فیلیپین تیم بسیار خوبی است. با این که چند بازیکن محروم داشتند اما خوب کار کردند. این تیم یک نقطه قوت دارد که همسان بودن بازیکنان پیرامونی است. بازیکنان پیرامونی این تیم همه در یک سطح هستند. فقط آندره بلیچ را نداشتند که تاثیرش در تیمشان زیاد بود.

سرمربی تیم ملی بسکتبال ادامه داد: مربی آنها حرف خوبی زد که از فرصت هایشان استفاده می نمایند. ما هم امیدواریم بتوانیم مثل فوتبال از بازیکنانی که خارج از کشور هستند استفاده کنیم.

او درباره دیدار با فیلیپین گفت: فشار خیلی خوب دفاعی داشتیم و خوب بودیم. فیلیپین تیم خوبی است و بسکتبالیست های خوبی دارد و ما کنترل خوبی داشتیم. ضد حمله یک مقدار گل خوردیم و کنترلمان روی سبد کم بود اما از میزبانی استفاده کردیم و این امتیاز خیلی خوبی است و باید استفاده می کردیم.

شاهین طبع درباره احتمال غیبت حدادی در دیدار با ژاپن گفت: حامد سال هاست که به تیم یاری می نماید. او اکنون آسیب دیده و باشگاهش معین نگردیده است. ما نیز قرار نیست به هر صورت برنده باشیم. در این بازی نیز قرار نبود به زمین برود اما از کوارتر سوم می خواست بازی کند. به هر حال باید به جایی برسیم که اگر استراحت می خواهد بتواند استراحت کند و این فرصت را داشته باشد.

او اضافه نمود: باید تحت فشار قرار بگیریم. به چند جوان بها بدهیم. فدراسیون دقت بیشتر و برنامه ریزی بیشتر داشته باشد تا جوانان رشد نمایند. به هر حال در این موضوع همه مقصر هستیم و باید حالا حس مسئولیت بازیکنان بیشتر باشد و جای خالی حدادی را پر نمایند.

شاهین طبع اعلام کرد: در رشته های دیگر بازیکن دو رگه می خواهد بیاید مسئله ای مثل سربازی ندارد اما اکنون آرون گرامی پور به دلیل مساله سربازی نمی تواند به ایران بیاید. حالا او 26 ساله گردیده و وکلیش در حال خرید سربازی اش است اما وزارت خارجه می تواند در این موضوع یاری کند تا ما از نیروهای خارج از کشور هم بهره ببریم.

او درباره مایک رستم پور نیز گفت: ما برای او بلیت هم گرفتیم که به چین بیاید اما آژانسش برای خودش و مدیر برنامه پول خواست. ما برای تیم ملی به کسی پول نمی دهیم. با این حال بازیکن خیلی خوبی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شاهین طبع: رشته های دیگر به راحتی از بازیکنان دو رگه استفاده می نمایند اما بسکتبال نه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهین طبع: رشته های دیگر به راحتی از بازیکنان دو رگه استفاده می نمایند اما بسکتبال نه"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید