نوروزی: پیشکسوتان را مفاخر ورزش ایران می دانیم

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: پیشکسوتان را مفاخر ورزش ایران می دانیم و معتقدیم علاوه بر خدماتی که می توان به این عزیزان ارائه کرد ، باید از تجریبات آنها در جهت پیشبرد اهداف ورزش بهره برد.

نوروزی: پیشکسوتان را مفاخر ورزش ایران می دانیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون پزشکی ورزشی ایران، غلام رضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در دیدار با پیشکسوت پرافتخار وزنه برداری ایران، تکریم پیشکسوتان ورزش و پیگیری امور آنان را از جمله وظایف فدراسیون های ورزشی بر شمرد.

در این دیدار که در دفتر ریاست فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار گردید، غلام رضا نوروزی با اشاره به خدمات این فدراسیون به اقشار مختلف جامعه ورزش، توضیح داد: بدیهی است که فدراسیون پزشکی ورزشی همواره خود را ملزم به جلب رضایت جامعه ورزش می داند لذا در چارچوب قوانین و مقررات ، هر اقدام ممکن را برای نیل به این هدف انجام می دهد.

نوروزی خاطر نشان کرد: اصولاً پیشکسوتان را مفاخر ورزش ایران می دانیم و معتقدیم علاوه بر خدماتی که می توان به این عزیزان ارائه کرد ، باید از تجریبات آنها در جهت پیشبرد اهداف ورزش بهره برد.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی همچنین دستورات لازم را برای پیگیری شرایط درمانی و چکاپ محمد نصیری صادر کرد.

در این دیدار محمد نصیری دارنده 12 مدال بازی های المپیک و مسابقات جهانی وزنه برداری طی سخنان کوتاهی از فدراسیون پزشکی ورزشی بابت خدماتی که به جامعه ورزش ارائه می نماید، قدردانی کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نوروزی: پیشکسوتان را مفاخر ورزش ایران می دانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوروزی: پیشکسوتان را مفاخر ورزش ایران می دانیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید